Novinka
Doprava ZADARMO
Cannstatter Classic kazetová prikrývka CZCCW

Cannstatter Classic kazetová prikrývka CZCCW

Dostupnosť: Do 10 dní

Cannstatter Classic kazetová prikrývka je plnená husím páperím a obyčajným perím. Výberová kvalita náplne s najvyššou plnivosťou a...  zobraziť viac ›

Šírka:
cm
Dĺžka:
cm
Rozmery prikrývky:
Vaša cena: 290.00 €
Praní na 60°C

Cannstatter Classic kazetová prikrývka je plnená husím páperím a obyčajným perím. Výberová kvalita náplne s najvyššou plnivosťou a vysoko akostné tkaniny sýpok zaručujú vysoký spánkový komfort. Tieto výrobky sa vyznačujú vysokou a dlhotrvajúcou kvalitou.

Prikrývka je prešívaná vonkajším dvojitým švom a paspulou pre dlhú výdrž. Textilná prepážka medzi hornou a spodnou látkou sa stará o príjemné teplo a zamedzuje prekĺznutiu náplne.

Vybraná kvalita peria, vypraté v najčistejšej vode z Bavorského lesa bohatej na minerály, zaručuje veľmi dobrú plnivosť, ktorá dohromady s tkaninou zaručuje pocit ľahkosti a vysokého komfortu. Vďaka hydroskopickým vlastnostiam páperia a peria sa tvorí pod prikrývkou teplá, suchá vrstva, ktorá zaisťuje pokojný spánok a tým kvalitný odpočinok. Špeciálna tkanina zamedzuje vniknutiu domácich prachových roztočov. Tieto produkty sú vhodné pre alergikov.

  • Sýpok: 100% bavlna
  • Náplň: biele nové rumunské husacie páperie 80% a perie 20%
  • Celoročná kazetová prikrývka 4x6
  • 140x200 náplň 770g   805258
  • 140x220 náplň 850g   810132
Cannstatter Classic kazetová prikrývka CZCCW
Cannstatter Classic kazetová prikrývka CZCCW