O nás - predajňa

Skúsenosti so zdravým spaním zbierame od roku 1999. Spočiatku sme sa zaoberali len veľkoobchodnou činnosťou a od roku 2006 úspešne prevádzkujeme v Litomyšli maloobchodnú predajňu MP Zdravý spánek, kde ponúkame všetok sortiment týkajúci sa zdravého spánku a vybavenie spální. V našom širokom sortimente nechýbajú kvalitné matrace, postele, rošty, obliečky, prestieradlá, prikrývky, vankúše a nábytok. Môžete si byť istí, že u nás nájdete vždy tie najmodernejšie výrobky.

Našimi hlavnými dodávateľmi sú výrobcovia nábytku HP nábytok, Domestav, Styler, Jitona, výkon, MIREAL, JMP a ďalej významní výrobcovia matracov a roštov Tempur, Per dormir, MPO, Dřevočal, Klinmam, Every a Ahorn

prodejna moderní spaní Litomyšl

Naša kamenná predajňa sa nachádza na dvoch podlažiach, kde si môžete prezrieť napríklad 25 druhov matracov, 10 dvojlôžkových postelí a 4 jednolôžka. Ďalej máte možnosť vidieť na vlastné oči kompletne vybavenú detskú izbu od firmy Domestav.

Adresa predajne je Braunerovo náměstí 210, 570 01 Litomyšl, Česká republika

Pri kúpe tovaru v našej kamennej predajni je pre Vás zaistený odvoz zakúpeného tovaru po blízkom okolí zadarmo a ako veľmi obľúbenú službu pre svojich zákazníkov ponúkame tiež finálnu montáž výrobkov u Vás doma. Pomyselnou čerešničkou na torte pre Vás môže byť aj možnosť konzultácie a návrhu spálne s interiérovým dizajnérom.

 

Vzhľadom k tomu, že pracujem pre firmu MPO Trade, sro ako obchodný zástupca pre Českú republiku, a vo výrobe sa pohybujem niekoľkokrát do mesiaca, dokážem zaistiť ponúkané matrace skladom (v bežných rozmeroch aj u atypických rozmerov) s expedíciou do 5 pracovných dní, odborne poradiť s materiálovou stavbou matraca podľa Vášho želania a potrieb.

 

Radi Vás u nás privítame

Team MP Zdravý spánek - Modernespanie.sk