Doprava ZADARMO
Prírodný matrac Mystica

Prírodný matrac Mystica

Výrobca: MPO Trade
Dostupnosť: Január 2022

Žiadna chémia, žiadne lepidlo, prírodné materiály a vysoký komfort. Presne tak by sa dal popísať prírodný matrac My...  zobraziť viac ›

* Veľkosť matrace - napíšte rozmer

Šírka:
cm
Dĺžka:
cm
Vaša cena: 595.99 €
kokosové vlákno latex ovčí vlna snímatelný potah Vlákna z koňské žíně zvýšená nosnost (pro uživatele s vyššími nároky na nosnost)

Žiadna chémia, žiadne lepidlo, prírodné materiály a vysoký komfort. Presne tak by sa dal popísať prírodný matrac Mystica, ktorý vám dopraje dokonalý a ničím nerušený spánok. S týmto matracom vás po prebudení už nebude trápiť bolesť chrbta a s tým spojená zlá nálada. Doprajte si kvalitný spánok aj vy a budete sa až čudovať, aké zázraky dokáže.

Prírodný matrac Mystica je ručne šitý matrac len z prírodných materiálov bez použitia lepidiel a zbytočnej chémie. Tvorí ho niekoľko vrstiev, ktoré tvoria naozaj dokonalý celok. Horné vrstvy tohto matraca sú vyrobené z vrstvy vertikálne perforovaného prírodného latexu. Pod touto vrstvou sa nachádzajú vrstvy pravých konských vlasov, ktoré nielen že neuveriteľne rýchlo odvádzajú z lôžka vlhko, a udržujú tak určitý stupeň hygieny matraca, ale tiež sa skvelo prispôsobujú záťaži a ľahko sa vracajú do pôvodného stavu. 

Konské vlasy používali už naši predkovia pred dávnymi časmi, pretože im boli všetky výhody tohto materiálu dobre známe. Vrstva z konských vlasov je tiež veľmi odolná, vzdušná a priedušná. Pri ich získavaní nedochádza k žiadnemu poškodzovaniu koňa! 

Matrac Mystica je vhodný aj pre ľudí so zvýšenými nárokmi na nosnosť. Všeobecne je trieda nosnosti a tvrdosť udávaná číslom štyri. Orientačná výška matraca je 18 centimetrov. Súčasťou matraca je poťah Eco Spirit, ktorý je vyrobený zo 100 %, ďalšia voľba je Silver Active alebo  z prírodnej nebielenej bavlny. Poťah je šetrný nielen k prírode, ale aj k vašej pokožke, výborne odvádza vlhkosť a je vybavený zipsom pre ľahké vyberanie. Vďaka tomu ho možno pohodlne prať v práčke na 60 °C.

Celkovo je poťah vysoko kvalitný a v záťažovom teste výborne uspel na 60 000 zľahnutí! Naviac je hypoalergénny, bez chemických prísad a zamedzuje výskytu a tvorbe roztočov, baktérií, húb a ďalších mikroorganizmov, ktoré znižujú životnosť matraca.

Orientačná výška matraca: 18 cm

Poťah matraca: Eco Spirit, Siver Active, Nebělená bavlna

Matrace
Tuhosť
mäkká 12345 tvrdá
Materiál Ovčí vlna Latex
Snímateľný poťah Ano
Výška jadra 18
Zón 1
Trieda nosnosti 4
Prírodný matrac Mystica
Prírodný matrac Mystica
Prírodný matrac Mystica
Prírodný matrac Mystica