Doprava ZADARMO
Pružinová matrac SPRING HORSE LUX

Pružinová matrac SPRING HORSE LUX

Výrobca: MPO Trade
Dostupnosť: Január 2022

Kvalitný a spokojný spánok je receptom, ako začínať každý deň s úsmevom! Ako však dosiahnúť kvalitný spánok? Jedine so s...  zobraziť viac ›

* Veľkosť matrace - napíšte rozmer

Šírka:
cm
Dĺžka:
cm
Vaša cena: 357.31 €
doporučeno ortopedem ELASTIC elastická pěna se sojovým olejem pět anatomických zón snímatelný potah taštičkové pružiny Vlákna z koňské žíně zvýšená nosnost (pro uživatele s vyššími nároky na nosnost)

Kvalitný a spokojný spánok je receptom, ako začínať každý deň s úsmevom! Ako však dosiahnúť kvalitný spánok? Jedine so skvele padnúcim matracom, ktorý sa dokonale prispôsobí anatómii ľudského tela a zároveň vám poskytne dostatočnú oporu a pohodlie. Skvelým kandidátom je v tomto prípade taštičkový matrac SPRING HORSE LUX, ktorý je vyrobený z odolných a kvalitných materiálov, medzi ktoré patrí napríklad kvalitná bio pena s prírodnými olejmi či konské vlasy!

Matrac SPRING HORSE LUX je tvorený niekoľkými vrstvami. Jedná sa o tepelne modifikovanú PUR penu, BIO penu s obsahom prírodných olejov, priedušnú a impregnovanú sieť proti pretlačeniu pružín, pravé konské vlasy a luxusný poťah. 

Použité konské vlasy sú priedušné aj pružné, eliminujú vznik plesní a alergénov, a zachovávajú tak určitý hygienický štandard matraca. Vďaka celkovo veľmi dobrej vzdušnosti použitých materiálov je zabránené tvorbe roztočov a je zaistená maximálna hygiena lôžka. Skladba materiálov umožňuje rozlíšenie zimnej a letnej strany matraca. 

Matracový poťah Eco Spirit je vyrobený z najkvalitnejších surovín, a zaisťuje taktiež vysoko komfortný a zdravý spánok. Na výrobu bolo použité špeciálne rúno, ktoré uspelo v záťažovom teste na 60 000 zľahnutí! Poťah je veľmi príjemný na dotyk, je hypoalergénny, bez chemických prísad a zamedzuje tvorbe roztočov, baktérií, húb a ďalších mikroorganizmov, ktoré výrazne znižujú životnosť celého matraca a podpisujú sa aj na vašom zdraví. Eco Spirit pomáha tiež spoľahlivo odvádzať vlhkosť. Súčasťou poťahu je zips, ktorý umožňuje jeho zvlečenie a následne je možné ho vyprať v práčke pri 60 °C.

Veľkým plusom tohto matraca je symetrický systém piatich zón, ktorý dokonale optimalizuje pozíciu tela pri spánku, odpočinku a po celodennej námahe. Zóny sú rozdelené pre hlavu a krk, ramenné zmäkčenie, spevnenie pre boky a strednú časť tela, kolená a stehná, lýtka a chodidlá. 

Matrace
Výška jadra 20
Pružinová matrac SPRING HORSE LUX
Pružinová matrac SPRING HORSE LUX
Pružinová matrac SPRING HORSE LUX