Doprava ZADARMO
Antibakteriálny matrac Special Horse

Antibakteriálny matrac Special Horse

Výrobca: MPO Trade
Dostupnosť: Január 2022

Ako začať krásny nový deň? Základom je kvalitný spánok na vyhovujúcom matraci. Viete o tom, že mnoho ľudí si stále myslí, že ...  zobraziť viac ›

* Veľkosť matrace - napíšte rozmer

Šírka:
cm
Dĺžka:
cm
Vaša cena: 168.49 €
pět anatomických zón polyuretanová pěna snímatelný potah standardní nosnost (pro běžnou mužskou i ženskou populaci) Vlákna z koňské žíně zvýšená nosnost (pro uživatele s vyššími nároky na nosnost)

Ako začať krásny nový deň? Základom je kvalitný spánok na vyhovujúcom matraci. Viete o tom, že mnoho ľudí si stále myslí, že všetky matrace sú rovnaké a neexistuje žiadny, z ktorého by nebolel chrbát? Tak tomu naozaj nie je. Deň môžete začať aj bez bolesti chrbta! Skvelým zástupcom kvalitných matracov je napríklad antibakteriálny matrac Special Horse, ktorý je vyrobený z tých najkvalitnejších materiálov a poskytuje pri spánku skutočný komfort.

Základom antibakteriálneho matraca Special Horse sú pravé konské vlasy, ktoré sa používajú už niekoľko desiatok rokov. Majú totiž vynikajúce a nenahraditeľné vlastnosti. Veľmi rýchlo odvádzajú vlhko a obzvlášť pot, skvele akumulujú teplo, sú pružné, dobre priedušné a ľahko sa prispôsobujú anatómii ľudského tela. Jadro s konskými vlasmi sa navyše vyznačuje vysokou životnosťou a matrac vám tak bude slúžiť mnoho rokov.

Ďalej matrac obsahuje typ novovyvinutej antibakteriálnej peny v rôznych tvrdostiach. Jedná sa o antibakteriálnu penu SANITIZED, ktorá sa vyrába v dvoch tvrdostiach, z ktorých si môžete vybrať podľa vášho aktuálneho zdravotného stavu či skrátka podľa nálady. Antibakteriálna pena certifikovaná švajčiarskou spoločnosťou SANITIZED má vynikajúcu odolnosť proti plesniam, dokáže eliminovať ich vznik, rovnako tak ako aj výskyt baktérií. U odborníkov vďaka tomu získala absolútne excelentné hodnotenie.

Matrac je tvorený ôsmimi zónami, ktoré sa aktívne prispôsobujú stavbe ľudského tela, a spánok je tak naozaj pohodlný. Orientačná výška matraca je 17 cm. Súčasťou je tiež poťah Easy Clean. Tento poťah matraca je vyrobený z luxusnej strečové látky, ktorá je prešitá vrstvou dutého vlákna s pamäťou. Vďaka tomu sa nesťahuje. Vzhľadom k tomu, že je poťah vybavený zipsom, je možné ho pohodlne zložiť a vyprať v práčke pri 60 °C.

Orientačná výška matraca: 15 cm

Poťah matraca: Easy Clean

Matrace
Tuhosť
mäkká 12345 tvrdá
Materiál Koňské žíně
Snímateľný poťah Ano
Výška jadra 15
Zón 5
Trieda nosnosti 3 4
Antibakteriálny matrac Special Horse
Antibakteriálny matrac Special Horse