Anatomický vankúš ZADARMO
Doprava ZADARMO
Matrac Hortenzia 1+1

Matrac Hortenzia 1+1

Výrobca: MPO Trade
Dostupnosť: Január 2022

Matrac Hortenzia je vďaka dvom vrstvám prírodných kokosových vlákien veľmi vzdušný a vhodný pre všetky druhy podlož...  zobraziť viac ›

* Veľkosť matrace - napíšte rozmer

Šírka:
cm
Dĺžka:
cm
Poťah:
Vaša cena: 334.32 €
kokosové vlákno polyuretanová pěna snímatelný potah zvýšená nosnost (pro uživatele s vyššími nároky na nosnost)

Matrac Hortenzia je vďaka dvom vrstvám prírodných kokosových vlákien veľmi vzdušný a vhodný pre všetky druhy podložiek a lamelových roštov.

Výbornou vlastnosťou kokosového vlákna je odolnosť proti baktériám, vlhkosti a hnilobe.

Špeciálne nopky na ležiacich plochách matraca majú masážny efekt a tiež uľahčujú prúdenie vzduchu medzi poťahom a matracovým jadrom.

Matrac Hortenzia vďaka tepelne modifikovanej PUR pene dodáva vysoký komfort pri ležaní a vyznačuje sa dlhou životnosťou.

Všetky typy ponúkaných poťahov sú alergicky neutrálne a je možné ich prať v práčke. Stačí si vybrať ten najvhodnejší.

Vhodný pre všetky vekové skupiny.

Tvrdosť 4 zo stupnice 1-5

Nosnosť do 130 kg

Orientačná výška matraca: 15 cm

Matrace
Tuhosť
mäkká 12345 tvrdá
Materiál Polyuretanová pěna Kokosové vlákno
Snímateľný poťah Ano
Výška jadra 15
Zón 1
Trieda nosnosti 4
Matrac Hortenzia 1+1
Matrac Hortenzia 1+1

Jednoduchý poťah

Kvalitný matracový damašek opatrený zipsom s možnosťou čistenia. Jednoduchší matrac pre nie príliš náročného zákazníka.

Prešitý poťah

Poťah z kvalitného damašku prešitého vrstvou PES rúna. Je opatrený zipsom s možnosťou čistenia. Na okrajoch matraca je všitý spevňujúci lem zabraňujúci pretočeniu poťahu na matraci. Je alergicky neutrálny.

Prací poťah

Biela strečová látka je prešitá vrstvou PES rúna. Je opatrená zipsom s možnosťou prania na 60 °C. Svojou mäkkosťou podstatne zvyšuje komfort pri ležaní. Je alergicky neutrálna.

Aloe Vera poťah

Látka je prešitá vrstvou PES rúna. Má zips, s možnosťou prania na 60 °C. Priamo do vlákien sú vtkané mikrokapsule s výťažkami rastliny Aloe vera, ktoré majú antibakteriálne účinky. Vhodný je pre tých, ktorí trpia nadmerným potením. Jedná sa o tzv. funkčný poťah.

Poťah Silver Active

Luxusný matracový poťah s molekulami striebra, ktoré prirodzenou cestou likvidujú baktérie. Je bohato prešitý sedemdutinovým vláknom s perfektnou tepelnou izoláciou. Poťah je opatrený deleným zipsom pre jednoduchú údržbu. Možnosť prania v práčke až na 60 °C.

Poťah Medico

Veľmi príjemná strečová látka prešitá dutým vláknom s možnosťou prania až na 60 °C zaistí Vášmu lôžku maximálny komfort a hygienu. Poťah je opatrený deleným zipsom pre ľahké pranie.

Zdravotný poťah

Táto látka je vďaka špeciálnemu povlaku vodonepriepustná, ale prepustí vodnú paru. Tým sa zabezpečuje vysoký komfort ležania. Je umývateľná, je možné ju prať na 95 °C, nehorľavá, odolná plesniam a baktériám a dezinfikovateľná bežnými dezinfekčnými prostriedkami.

Easy Clean

Matracový poťah Easy clean. Luxusná strečová látka je prešitá vrstvou mykaného dutého vlákna s pamäťou. Nezvlieka sa. Poťah je opatrený deleným zipsom s možnosťou rozdelenia poťahu na dve polovice. Je možné ho prať na 60 °C. Svojou mäkkosťou podstatne zvyšuje komfort ležania. Je alergicky neutrálny.

 

Tastex

Pri tomto poťahu je rozlíšená zimná a letná strana. Letná strana obsahuje výťažky z brezy, ktoré majú v lete chladivý efekt. Zimná strana obsahuje výťažky z rastlín a kvetov, ktoré stimulujú krvný obeh a majú hrejivý efekt vhodný pre chladnejšie mesiace v roku. Poťah môžete rozdeliť na dve polovice a prať v práčke až na 60 °C.

 

Healt Care

Veľmi diskrétny froté, vodonepriepustný matracový poťah, priepustný pre vodné pary. Umožní Vášmu matracu dýchať a zároveň ho ochráni pred vsiaknutím tekutín. Možnosť prania až na 95 °C. Alergicky neutrálny. Opatrený zipsom. Je vhodný pri nepravidelnom úniku moču.