Anatomický vankúš ZADARMO
Doprava ZADARMO
Matrac Horse Elastic 1+1

Matrac Horse Elastic 1+1

Výrobca: MPO Trade
Dostupnosť: Expedujeme do 14 prac.dní

Chcete si zakúpiť kvalitný matrac, ktorý sa dokonale prispôsobí anatómii vášho tela? Máte dosť bolesti chrbta ihneď po prebud...  zobraziť viac ›

* Veľkosť matrace - napíšte rozmer

Šírka:
cm
Dĺžka:
cm
Poťah:
Vaša cena: 423.31 €
polyuretanová pěna snímatelný potah standardní nosnost (pro běžnou mužskou i ženskou populaci) termoaktivní pěna Vlákna z koňské žíně

Chcete si zakúpiť kvalitný matrac, ktorý sa dokonale prispôsobí anatómii vášho tela? Máte dosť bolesti chrbta ihneď po prebudení a pocitov, akoby vás zrazil parný valec? Kúpte si kvalitný latexový matrac Latex Exclusive, ktorý je skvelým spôsobom ako skvalitniť svoj ​​spánok.

Latexový matrac Latex Exclusive má otvorenú bunkovú štruktúru, vďaka ktorej spolu s vysokou hustotou peny a vysokým podielom prírodného kaučuku zaručuje úplne dokonalé kopírovanie nerovností tela a pôsobí výborne ako prevencia proti otlakom. Ide tak o skvelý matrac, vhodný tiež pre osoby dlhodobo pripútané na lôžko. Skladba použitých materiálov zaisťuje výborný odvod vlhkosti a životnosť použitej peny je mnohonásobne vyššia oproti ostatným penám.

Latex je ako materiál alergicky neutrálny, je odolný proti plesniam a baktériám. Vďaka tomu zostáva zachovaný určitý stupeň hygieny matraca a nie je negatívne ovplyvňované vaše zdravie roztočmi a pod. Súčasťou matraca je prací poťah, ktorý matrac nielen chráni, ale poskytuje aj dodatočný komfort. Vybrať si môžete z niekoľkých druhov poťahov, medzi ktoré patrí damaškový poťah s dutým vláknom, matracový poťah Easy clean, Tastex, Aloe vera, Bamboo či dva vodonepriepustné poťahy. Záleží len na vás, ktorý vyhovuje vašim potrebám, a či máte radšej pevný damašek alebo luxusnú strečovú látku. Všetky poťahy sú vďaka zipsu jednoducho odnímateľné a dajú sa pohodlne prať v práčke.

Obľúbenosť u zákazníkov si matrac Latex Exclusive získava tiež vďaka svojmu zónovému prevedeniu, pretože je rozdelený celkovo na sedem častí podľa ľudského tela. Jednotlivé časti sa nezávisle od seba prispôsobujú anatómii ľudského tela a spánok je tak viac ako pohodlný.

Orientačná výška matraca: 20 cm

 

Matrace
Tuhosť
mäkká 12345 tvrdá
Materiál Polyuretanová pěna Termoaktivní pěna Vlákna z koňské žíně
Snímateľný poťah Ano
Výška jadra 20
Zón 1
Trieda nosnosti 3,5
Matrac Horse Elastic 1+1
Matrac Horse Elastic 1+1

Jednoduchý poťah

Kvalitný matracový damašek opatrený zipsom s možnosťou čistenia. Jednoduchší matrac pre nie príliš náročného zákazníka.

Prešitý poťah

Poťah z kvalitného damašku prešitého vrstvou PES rúna. Je opatrený zipsom s možnosťou čistenia. Na okrajoch matraca je všitý spevňujúci lem zabraňujúci pretočeniu poťahu na matraci. Je alergicky neutrálny.

Prací poťah

Biela strečová látka je prešitá vrstvou PES rúna. Je opatrená zipsom s možnosťou prania na 60 °C. Svojou mäkkosťou podstatne zvyšuje komfort pri ležaní. Je alergicky neutrálna.

Aloe Vera poťah

Látka je prešitá vrstvou PES rúna. Má zips, s možnosťou prania na 60 °C. Priamo do vlákien sú vtkané mikrokapsule s výťažkami rastliny Aloe vera, ktoré majú antibakteriálne účinky. Vhodný je pre tých, ktorí trpia nadmerným potením. Jedná sa o tzv. funkčný poťah.

Poťah Silver Active

Luxusný matracový poťah s molekulami striebra, ktoré prirodzenou cestou likvidujú baktérie. Je bohato prešitý sedemdutinovým vláknom s perfektnou tepelnou izoláciou. Poťah je opatrený deleným zipsom pre jednoduchú údržbu. Možnosť prania v práčke až na 60 °C.

Poťah Medico

Veľmi príjemná strečová látka prešitá dutým vláknom s možnosťou prania až na 60 °C zaistí Vášmu lôžku maximálny komfort a hygienu. Poťah je opatrený deleným zipsom pre ľahké pranie.

Zdravotný poťah

Táto látka je vďaka špeciálnemu povlaku vodonepriepustná, ale prepustí vodnú paru. Tým sa zabezpečuje vysoký komfort ležania. Je umývateľná, je možné ju prať na 95 °C, nehorľavá, odolná plesniam a baktériám a dezinfikovateľná bežnými dezinfekčnými prostriedkami.

Easy Clean

Matracový poťah Easy clean. Luxusná strečová látka je prešitá vrstvou mykaného dutého vlákna s pamäťou. Nezvlieka sa. Poťah je opatrený deleným zipsom s možnosťou rozdelenia poťahu na dve polovice. Je možné ho prať na 60 °C. Svojou mäkkosťou podstatne zvyšuje komfort ležania. Je alergicky neutrálny.

 

Tastex

Pri tomto poťahu je rozlíšená zimná a letná strana. Letná strana obsahuje výťažky z brezy, ktoré majú v lete chladivý efekt. Zimná strana obsahuje výťažky z rastlín a kvetov, ktoré stimulujú krvný obeh a majú hrejivý efekt vhodný pre chladnejšie mesiace v roku. Poťah môžete rozdeliť na dve polovice a prať v práčke až na 60 °C.

 

Healt Care

Veľmi diskrétny froté, vodonepriepustný matracový poťah, priepustný pre vodné pary. Umožní Vášmu matracu dýchať a zároveň ho ochráni pred vsiaknutím tekutín. Možnosť prania až na 95 °C. Alergicky neutrálny. Opatrený zipsom. Je vhodný pri nepravidelnom úniku moču.