Anatomický vankúš ZADARMO
Doprava ZADARMO
Matrac Adria 1+1

Matrac Adria 1+1

Výrobca: MPO Trade
Dostupnosť: Január 2022

Komfortný zdravotný matrac. Na jednej strane je do 5 anatomických zón profilovaná viscoelastická pena, ktorá reaguje na ...  zobraziť viac ›

* Veľkosť matrace - napíšte rozmer

Šírka:
cm
Dĺžka:
cm
Poťah:
Vaša cena: 407.99 €
kokosové vlákno pět anatomických zón polyuretanová pěna snímatelný potah termoaktivní pěna

Komfortný zdravotný matrac. Na jednej strane je do 5 anatomických zón profilovaná viscoelastická pena, ktorá reaguje na teplotu a tlak. Teplom zmäkne a dokonale okopíruje krivky tela. Pod touto vrstvou je 100% prírodné kokosové vlákno pre optimálnu tvrdosť a vetranie. V strede matraca je doska z tepelne modifikovanej PUR peny vysokej objemovej hmotnosti, ktorá zabraňuje tzv. "lavorovému efektu" a udržuje telo v ideálnej polohe. Druhá strana matraca je vyrobená z kvalitnej PUR peny tvarovanej do 5 anatomických zón. Táto strana pôsobí tvrdším dojmom. Tvrdosť si môžete zvoliť otočením matraca podľa nálady, alebo aktuálneho zdravotného stavu. Taktiež každý z partnerov si zvolí stranu, ktorá mu viac vyhovuje. Všetky typy ponúkaných poťahov sú alergicky neutrálne a je ich možné prať v práčke. Stačí si vybrať pre Vás ten najvhodnejší.

Tvrdosť: 3,5-4 zo stupnice 1-5.

Nosnosť do 120 kg.

Orientačná výška matraca: 17 cm

Matrace
Tuhosť
mäkká 12345 tvrdá
Materiál Polyuretanová pěna Termoaktivní Visco pěna
Snímateľný poťah Ano
Výška jadra 17
Zón 5
Trieda nosnosti 4
Matrac Adria 1+1
Matrac Adria 1+1

Jednoduchý poťah

Kvalitný matracový damašek opatrený zipsom s možnosťou čistenia. Jednoduchší matrac pre nie príliš náročného zákazníka.

Prešitý poťah

Poťah z kvalitného damašku prešitého vrstvou PES rúna. Je opatrený zipsom s možnosťou čistenia. Na okrajoch matraca je všitý spevňujúci lem zabraňujúci pretočeniu poťahu na matraci. Je alergicky neutrálny.

Prací poťah

Biela strečová látka je prešitá vrstvou PES rúna. Je opatrená zipsom s možnosťou prania na 60 °C. Svojou mäkkosťou podstatne zvyšuje komfort pri ležaní. Je alergicky neutrálna.

Aloe Vera poťah

Látka je prešitá vrstvou PES rúna. Má zips, s možnosťou prania na 60 °C. Priamo do vlákien sú vtkané mikrokapsule s výťažkami rastliny Aloe vera, ktoré majú antibakteriálne účinky. Vhodný je pre tých, ktorí trpia nadmerným potením. Jedná sa o tzv. funkčný poťah.

Poťah Silver Active

Luxusný matracový poťah s molekulami striebra, ktoré prirodzenou cestou likvidujú baktérie. Je bohato prešitý sedemdutinovým vláknom s perfektnou tepelnou izoláciou. Poťah je opatrený deleným zipsom pre jednoduchú údržbu. Možnosť prania v práčke až na 60 °C.

Poťah Medico

Veľmi príjemná strečová látka prešitá dutým vláknom s možnosťou prania až na 60 °C zaistí Vášmu lôžku maximálny komfort a hygienu. Poťah je opatrený deleným zipsom pre ľahké pranie.

Zdravotný poťah

Táto látka je vďaka špeciálnemu povlaku vodonepriepustná, ale prepustí vodnú paru. Tým sa zabezpečuje vysoký komfort ležania. Je umývateľná, je možné ju prať na 95 °C, nehorľavá, odolná plesniam a baktériám a dezinfikovateľná bežnými dezinfekčnými prostriedkami.

Easy Clean

Matracový poťah Easy clean. Luxusná strečová látka je prešitá vrstvou mykaného dutého vlákna s pamäťou. Nezvlieka sa. Poťah je opatrený deleným zipsom s možnosťou rozdelenia poťahu na dve polovice. Je možné ho prať na 60 °C. Svojou mäkkosťou podstatne zvyšuje komfort ležania. Je alergicky neutrálny.

 

Tastex

Pri tomto poťahu je rozlíšená zimná a letná strana. Letná strana obsahuje výťažky z brezy, ktoré majú v lete chladivý efekt. Zimná strana obsahuje výťažky z rastlín a kvetov, ktoré stimulujú krvný obeh a majú hrejivý efekt vhodný pre chladnejšie mesiace v roku. Poťah môžete rozdeliť na dve polovice a prať v práčke až na 60 °C.

 

Healt Care

Veľmi diskrétny froté, vodonepriepustný matracový poťah, priepustný pre vodné pary. Umožní Vášmu matracu dýchať a zároveň ho ochráni pred vsiaknutím tekutín. Možnosť prania až na 95 °C. Alergicky neutrálny. Opatrený zipsom. Je vhodný pri nepravidelnom úniku moču.