TIP
Anatomický vankúš ZADARMO
Doprava ZADARMO
Prírodný matrac Horse Dream Gold

Prírodný matrac Horse Dream Gold

Výrobca: MPO Trade
Dostupnosť: Január 2022

Viete, ako si môžete zaistiť kvalitný spánok? Jedine so správnym matracom, ktorý sa dokonale prispôsobí anatómii vá...  zobraziť viac ›

* Veľkosť matrace - napíšte rozmer

Šírka:
cm
Dĺžka:
cm
Vaša cena: 439.25 €
latex snímatelný potah Vlákna z Agáve Vlákna z koňské žíně zvýšená nosnost (pro uživatele s vyššími nároky na nosnost) Praní na 60°C

Viete, ako si môžete zaistiť kvalitný spánok? Jedine so správnym matracom, ktorý sa dokonale prispôsobí anatómii vášho tela a je vyrobený z kvalitných materiálov. Jedným z dobrých a odolných matracov je tiež prírodný matrac Horse Dream Gold, ktorý sa radí k najexkluzívnejším a dokonca celosvetovo vyhľadávaným kúskom.

Na výrobu tohto matraca boli použité konské vlasy, ktoré sú využívané už mnoho desiatok rokov. A nie je sa čomu čudovať, majú totiž úplne jedinečné a nenahraditeľné vlastnosti. Získavajú sa z konskej hrivy a chvosta a jedná sa o úplne prírodný a hlavne kvalitný produkt. Upozorňujeme, že kone nie sú žiadnym spôsobom poškodzované. Náplň z konských vlasov je ľahká, vzdušná a priedušná. Zároveň má výbornú schopnosť akumulovať teplo. Konské vlasy sa skvelo prispôsobujú záťaži, a potom sa ľahko navrátia do pôvodného stavu. Matrac Horse Dream Gold je vďaka tomu extrémne pohodlný a vy budete mať zaistený pokojný spánok.

Matrac je tvorený z niekoľkých vrstiev (konské vlasy, vrstva z vlákien Agáva a dve vrstvy perforovaného latexu - z každej strany matraca jedna). Za zmienku určite stojí práve stredná vrstva tvorená z vlákien Agáva. Táto vrstva je veľmi odolná, vzdušná a zároveň pružná. Perforované dosky z prírodného kaučuku potom dodávajú matracu optimálnu tvrdosť. Vzhľadom k tomu, že je kaučuk odolný voči baktériám a plesniam, zostáva zaistená určitá hygiena lôžka. 

Celý matrac s rozmermi 90x200 cm je chránený odnímateľným poťahom Eco Spirit, ktorý možno pohodlne zložiť a prať v práčke pri teplote 60 °C. Orientačná výška matraca je 18 cm, tvrdosť je udávaná na päťke, rovnako ako trieda nosnosti.

Matrac Horse Dream Gold ponúka takzvane veľa muziky za málo peňazí. Má vysokú životnosť a zaisťuje dokonalý komfort a hlavne zdravý spánok.

Orientačná výška matraca: 18 cm

Poťah: Eco Spirit

 

Matrace
Tuhosť
mäkká 12345 tvrdá
Materiál Vlákna z Agáve Latex Koňské žíně
Snímateľný poťah
Výška jadra 18
Zón 1
Trieda nosnosti 5
Prírodný matrac Horse Dream Gold
Prírodný matrac Horse Dream Gold
Prírodný matrac Horse Dream Gold