Doprava ZADARMO
Latexový matrac Latex Exclusive 5 zón

Latexový matrac Latex Exclusive 5 zón

Výrobca: MPO Trade
Dostupnosť: Január 2022

Premýšľate ako si zaistiť pohodlný a komfortný spánok? Radi by ste začínali nový deň bez bolesti chrbta? Kúpte si matrac...  zobraziť viac ›

* Veľkosť matrace - napíšte rozmer

Šírka:
cm
Dĺžka:
cm
Poťah:
Vaša cena: 262.81 €
doporučeno ortopedem latex pět anatomických zón prevence proti otlakům snímatelný potah zvýšená nosnost (pro uživatele s vyššími nároky na nosnost)

Premýšľate ako si zaistiť pohodlný a komfortný spánok? Radi by ste začínali nový deň bez bolesti chrbta? Kúpte si matrac, ktorý sa dokonale prispôsobí anatómii vášho tela a spokojný spánok je zaručený. Vynikajúcou voľbou je napríklad latexový matrac Latex Exclusive, ktorý zaručuje prakticky dokonalé kopírovanie nerovností tela.

Matrac Latex Exclusive má bunkovú štruktúru, vysokú hustotu peny a pomerne vysoký podiel prírodného kaučuku. Vďaka tomu je zaručené dokonalé prispôsobenie všetkým nerovnostiam tela, výborný odvod vlhkosti a má vyššiu životnosť oproti iným, konkurenčným penám. Latex použitý na výrobu matraca je alergicky neutrálny, odolný proti plesniam aj baktériám. Vďaka tomu je zaručený nielen určitý hygienický štandard, ale aj vysoká odolnosť samotného matraca.

Vzhľadom k svojim vlastnostiam je latexový matrac Latex Exclusive dokonale polohovateľný a to aj na elektrickom lamelovom rošte. Tento matrac je vhodný tiež pre osoby dlhodobo pripútané na lôžko, ktorým poskytne dostatok pohodlia a komfortu, či prevenciu proti otlakom. Zároveň je rozdelený do piatich anatomických zón, kde každá zóna zaisťuje správnu podporu inej časti tela. Vďaka tomu je naozaj pohodlný a ponúka ničím nerušený spánok. Matrac je taktiež odporúčaný ortopédom.

Orientačná výška je 16 centimetrov, avšak môže sa líšiť podľa typu obalenej látky. Odnímateľný poťah, ktorý možno prať, je u týchto matracov samozrejmosťou . Tvrdosť aj trieda nosnosti sú udávané číslom štyri. Pri nákupe si môžete vybrať celkom z piatich možných poťahov matraca, medzi ktoré patrí damaškový povlak s dutým vláknom, matracový povlak Tastex, Bamboo, Easy Clean či Aloe vera.

Doprajte si aj vy dostatok pohodlia, nebudete ľutovať, to vám garantujeme!

Orientačná výška matraca: 16 cm (môže se líšiť podľa typu poťahovej látky)

Matrace
Tuhosť
mäkká 12345 tvrdá
Materiál Latex
Snímateľný poťah Ano
Výška jadra 16
Zón 5
Trieda nosnosti 4
Latexový matrac Latex Exclusive 5 zón
Latexový matrac Latex Exclusive 5 zón
Latexový matrac Latex Exclusive 5 zón

Jednoduchý poťah

Kvalitný matracový damašek opatrený zipsom s možnosťou čistenia. Jednoduchší matrac pre nie príliš náročného zákazníka.

Prešitý poťah

Poťah z kvalitného damašku prešitého vrstvou PES rúna. Je opatrený zipsom s možnosťou čistenia. Na okrajoch matraca je všitý spevňujúci lem zabraňujúci pretočeniu poťahu na matraci. Je alergicky neutrálny.

Prací poťah

Biela strečová látka je prešitá vrstvou PES rúna. Je opatrená zipsom s možnosťou prania na 60 °C. Svojou mäkkosťou podstatne zvyšuje komfort pri ležaní. Je alergicky neutrálna.

Aloe Vera poťah

Látka je prešitá vrstvou PES rúna. Má zips, s možnosťou prania na 60 °C. Priamo do vlákien sú vtkané mikrokapsule s výťažkami rastliny Aloe vera, ktoré majú antibakteriálne účinky. Vhodný je pre tých, ktorí trpia nadmerným potením. Jedná sa o tzv. funkčný poťah.

Poťah Silver Active

Luxusný matracový poťah s molekulami striebra, ktoré prirodzenou cestou likvidujú baktérie. Je bohato prešitý sedemdutinovým vláknom s perfektnou tepelnou izoláciou. Poťah je opatrený deleným zipsom pre jednoduchú údržbu. Možnosť prania v práčke až na 60 °C.

Poťah Medico

Veľmi príjemná strečová látka prešitá dutým vláknom s možnosťou prania až na 60 °C zaistí Vášmu lôžku maximálny komfort a hygienu. Poťah je opatrený deleným zipsom pre ľahké pranie.

Zdravotný poťah

Táto látka je vďaka špeciálnemu povlaku vodonepriepustná, ale prepustí vodnú paru. Tým sa zabezpečuje vysoký komfort ležania. Je umývateľná, je možné ju prať na 95 °C, nehorľavá, odolná plesniam a baktériám a dezinfikovateľná bežnými dezinfekčnými prostriedkami.

Easy Clean

Matracový poťah Easy clean. Luxusná strečová látka je prešitá vrstvou mykaného dutého vlákna s pamäťou. Nezvlieka sa. Poťah je opatrený deleným zipsom s možnosťou rozdelenia poťahu na dve polovice. Je možné ho prať na 60 °C. Svojou mäkkosťou podstatne zvyšuje komfort ležania. Je alergicky neutrálny.

 

Tastex

Pri tomto poťahu je rozlíšená zimná a letná strana. Letná strana obsahuje výťažky z brezy, ktoré majú v lete chladivý efekt. Zimná strana obsahuje výťažky z rastlín a kvetov, ktoré stimulujú krvný obeh a majú hrejivý efekt vhodný pre chladnejšie mesiace v roku. Poťah môžete rozdeliť na dve polovice a prať v práčke až na 60 °C.

 

Healt Care

Veľmi diskrétny froté, vodonepriepustný matracový poťah, priepustný pre vodné pary. Umožní Vášmu matracu dýchať a zároveň ho ochráni pred vsiaknutím tekutín. Možnosť prania až na 95 °C. Alergicky neutrálny. Opatrený zipsom. Je vhodný pri nepravidelnom úniku moču.