Anatomický vankúš ZADARMO
Doprava ZADARMO
Matrac Senza Bio

Matrac Senza Bio

Výrobca: MPO Trade
Dostupnosť: Január 2022

Unikátny matrac, ktorý kombinuje prednosti najlepších modelov na trhu. Pre jeho výrobu boli použité len tie najkvalitnej...  zobraziť viac ›

* Veľkosť matrace - napíšte rozmer

Šírka:
cm
Dĺžka:
cm
Poťah:
Vaša cena: 133.31 €
doporučeno ortopedem kokosové vlákno pět anatomických zón pojená PUR pěna snímatelný potah vysoce pružná polyuretanová pěna zvýšená nosnost (pro uživatele s vyššími nároky na nosnost)

Unikátny matrac, ktorý kombinuje prednosti najlepších modelov na trhu. Pre jeho výrobu boli použité len tie najkvalitnejšie materiály zahŕňajúce studenú penu, ľahčenú PUR penu, kokosové vlákna a aj prírodné latexové mlieko.

Studená pena v tomto matraci zaisťuje perfektnú elasticitu i priedušnosť. Je 3D profilovaný a jeho povrch nahráva príjemnému a pohodlnému spánku. O dokonalé vlastnosti tohto matraca sa stará najmä inteligentne vytvorené jadro, ktoré je rozdelené do 5 anatomických vrstiev. Skladá sa z 2 vrstiev z kokosových vlákien, ktoré sú vystužené latexovým mliekom, aby sa zamedzilo ich lámavosti. Medzi týmito vrstvami je stred z ľahčenej PUR peny. Kombinácia všetkých vrstiev zaistí tie najlepšie vlastnosti, s ktorými bude každý spánok príjemnou cestou do sveta snov a zo vstávania sa stane príjemný proces, pretože už sa vám nestane, že by ste zažili rannú bolesť chrbta alebo stuhnutosť svalov.

Matrac je možno ľahko opatriť odnímateľným poťahom. Celý je veľmi priedušný, a to aj napriek početnosti jednotlivých vrstiev. Jeho výška je 13 centimetrov a je vhodný pre všetky typy podložiek a lamelových roštov.

Orientačná výška matraca: 11 cm

Matrace
Tuhosť
mäkká 12345 tvrdá
Materiál pojená PUR pěna kokosové vlákno vysoce pružná polyuretanová pěna
Snímateľný poťah Ano
Výška jadra 11
Zón 5
Trieda nosnosti 4
Matrac Senza Bio
Matrac Senza Bio

Jednoduchý poťah

Kvalitný matracový damašek opatrený zipsom s možnosťou čistenia. Jednoduchší matrac pre nie príliš náročného zákazníka.

Prešitý poťah

Poťah z kvalitného damašku prešitého vrstvou PES rúna. Je opatrený zipsom s možnosťou čistenia. Na okrajoch matraca je všitý spevňujúci lem zabraňujúci pretočeniu poťahu na matraci. Je alergicky neutrálny.

Prací poťah

Biela strečová látka je prešitá vrstvou PES rúna. Je opatrená zipsom s možnosťou prania na 60 °C. Svojou mäkkosťou podstatne zvyšuje komfort pri ležaní. Je alergicky neutrálna.

Aloe Vera poťah

Látka je prešitá vrstvou PES rúna. Má zips, s možnosťou prania na 60 °C. Priamo do vlákien sú vtkané mikrokapsule s výťažkami rastliny Aloe vera, ktoré majú antibakteriálne účinky. Vhodný je pre tých, ktorí trpia nadmerným potením. Jedná sa o tzv. funkčný poťah.

Poťah Silver Active

Luxusný matracový poťah s molekulami striebra, ktoré prirodzenou cestou likvidujú baktérie. Je bohato prešitý sedemdutinovým vláknom s perfektnou tepelnou izoláciou. Poťah je opatrený deleným zipsom pre jednoduchú údržbu. Možnosť prania v práčke až na 60 °C.

Poťah Medico

Veľmi príjemná strečová látka prešitá dutým vláknom s možnosťou prania až na 60 °C zaistí Vášmu lôžku maximálny komfort a hygienu. Poťah je opatrený deleným zipsom pre ľahké pranie.

Zdravotný poťah

Táto látka je vďaka špeciálnemu povlaku vodonepriepustná, ale prepustí vodnú paru. Tým sa zabezpečuje vysoký komfort ležania. Je umývateľná, je možné ju prať na 95 °C, nehorľavá, odolná plesniam a baktériám a dezinfikovateľná bežnými dezinfekčnými prostriedkami.

Easy Clean

Matracový poťah Easy clean. Luxusná strečová látka je prešitá vrstvou mykaného dutého vlákna s pamäťou. Nezvlieka sa. Poťah je opatrený deleným zipsom s možnosťou rozdelenia poťahu na dve polovice. Je možné ho prať na 60 °C. Svojou mäkkosťou podstatne zvyšuje komfort ležania. Je alergicky neutrálny.

 

Tastex

Pri tomto poťahu je rozlíšená zimná a letná strana. Letná strana obsahuje výťažky z brezy, ktoré majú v lete chladivý efekt. Zimná strana obsahuje výťažky z rastlín a kvetov, ktoré stimulujú krvný obeh a majú hrejivý efekt vhodný pre chladnejšie mesiace v roku. Poťah môžete rozdeliť na dve polovice a prať v práčke až na 60 °C.

 

Healt Care

Veľmi diskrétny froté, vodonepriepustný matracový poťah, priepustný pre vodné pary. Umožní Vášmu matracu dýchať a zároveň ho ochráni pred vsiaknutím tekutín. Možnosť prania až na 95 °C. Alergicky neutrálny. Opatrený zipsom. Je vhodný pri nepravidelnom úniku moču.