Anatomický vankúš ZADARMO
Doprava ZADARMO
Matrac Duo Visco

Matrac Duo Visco

Výrobca: MPO Trade
Dostupnosť: Do 1 mesiaca

Matrac Duo visco sa radí medzi veľmi komfortné výrobky. Plochy na ležanie matraca sú vyrobené z novovyvinutých dvoch typov vi...  zobraziť viac ›

* Veľkosť matrace - napíšte rozmer

Šírka:
cm
Dĺžka:
cm
Poťah:
Vaša cena: 152.99 €
doporučeno ortopedem pět anatomických zón polyuretanová pěna prevence proti otlakům snímatelný potah termoaktivní pěna zvýšená nosnost (pro uživatele s vyššími nároky na nosnost)

Matrac Duo visco sa radí medzi veľmi komfortné výrobky. Plochy na ležanie matraca sú vyrobené z novovyvinutých dvoch typov viscoelastických pien so zvýšeným odporom. Každá strana matraca má mierne odlišnú tuhosť. Môžete si teda vybrať, ktorá strana Vám viac vyhovuje. Viscoelastické peny reagujú na teplotu a tlak a zaisťujú dokonalé okopírovanie tela. Špeciálne profilovanie pien pomáha matrac odvetrať. Matrac je vhodný pre všetky typy roštov a môže byť aj na pevnej podložke. Odnímateľné poťahy ešte podčiarkujú hygienický štandard tohto výrobku.

  • Visco pena
  • PUR pena
  • Prevencia proti otlakom
  • Odporúčané ortopédom
  • 5 zón
  • Zvýšená nosnosť
  • Odnímatelný poťah
Matrace
Výška jadra 16
Matrac Duo Visco
Matrac Duo Visco

Jednoduchý poťah

Kvalitný matracový damašek opatrený zipsom s možnosťou čistenia. Jednoduchší matrac pre nie príliš náročného zákazníka.

Prešitý poťah

Poťah z kvalitného damašku prešitého vrstvou PES rúna. Je opatrený zipsom s možnosťou čistenia. Na okrajoch matraca je všitý spevňujúci lem zabraňujúci pretočeniu poťahu na matraci. Je alergicky neutrálny.

Prací poťah

Biela strečová látka je prešitá vrstvou PES rúna. Je opatrená zipsom s možnosťou prania na 60 °C. Svojou mäkkosťou podstatne zvyšuje komfort pri ležaní. Je alergicky neutrálna.

Aloe Vera poťah

Látka je prešitá vrstvou PES rúna. Má zips, s možnosťou prania na 60 °C. Priamo do vlákien sú vtkané mikrokapsule s výťažkami rastliny Aloe vera, ktoré majú antibakteriálne účinky. Vhodný je pre tých, ktorí trpia nadmerným potením. Jedná sa o tzv. funkčný poťah.

Poťah Silver Active

Luxusný matracový poťah s molekulami striebra, ktoré prirodzenou cestou likvidujú baktérie. Je bohato prešitý sedemdutinovým vláknom s perfektnou tepelnou izoláciou. Poťah je opatrený deleným zipsom pre jednoduchú údržbu. Možnosť prania v práčke až na 60 °C.

Poťah Medico

Veľmi príjemná strečová látka prešitá dutým vláknom s možnosťou prania až na 60 °C zaistí Vášmu lôžku maximálny komfort a hygienu. Poťah je opatrený deleným zipsom pre ľahké pranie.

Zdravotný poťah

Táto látka je vďaka špeciálnemu povlaku vodonepriepustná, ale prepustí vodnú paru. Tým sa zabezpečuje vysoký komfort ležania. Je umývateľná, je možné ju prať na 95 °C, nehorľavá, odolná plesniam a baktériám a dezinfikovateľná bežnými dezinfekčnými prostriedkami.

Easy Clean

Matracový poťah Easy clean. Luxusná strečová látka je prešitá vrstvou mykaného dutého vlákna s pamäťou. Nezvlieka sa. Poťah je opatrený deleným zipsom s možnosťou rozdelenia poťahu na dve polovice. Je možné ho prať na 60 °C. Svojou mäkkosťou podstatne zvyšuje komfort ležania. Je alergicky neutrálny.

 

Tastex

Pri tomto poťahu je rozlíšená zimná a letná strana. Letná strana obsahuje výťažky z brezy, ktoré majú v lete chladivý efekt. Zimná strana obsahuje výťažky z rastlín a kvetov, ktoré stimulujú krvný obeh a majú hrejivý efekt vhodný pre chladnejšie mesiace v roku. Poťah môžete rozdeliť na dve polovice a prať v práčke až na 60 °C.

 

Healt Care

Veľmi diskrétny froté, vodonepriepustný matracový poťah, priepustný pre vodné pary. Umožní Vášmu matracu dýchať a zároveň ho ochráni pred vsiaknutím tekutín. Možnosť prania až na 95 °C. Alergicky neutrálny. Opatrený zipsom. Je vhodný pri nepravidelnom úniku moču.