Anatomický vankúš ZADARMO
Doprava ZADARMO
Matrac Coco Sensitive

Matrac Coco Sensitive

Výrobca: MPO Trade
Dostupnosť: Január 2022

Obľúbený model matraca, ktorý kombinuje moderné a prírodné materiály. Pri výrobe tohto matraca bolo cieľom dosiahnuť produkt,...  zobraziť viac ›

* Veľkosť matrace - napíšte rozmer

Šírka:
cm
Dĺžka:
cm
Poťah:
Vaša cena: 129.49 €
doporučeno ortopedem kokosové vlákno pět anatomických zón polyuretanová pěna snímatelný potah vysoce pružná polyuretanová pěna zvýšená nosnost (pro uživatele s vyššími nároky na nosnost)

Obľúbený model matraca, ktorý kombinuje moderné a prírodné materiály. Pri výrobe tohto matraca bolo cieľom dosiahnuť produkt, ktorý bude po zdravotnej stránke prospievať celému telu a užívateľ si dopraje príjemný a ničím nerušený spánok. To sa dosiahlo práve kombináciou studenej peny a kokosových vlákien.

Studená pena je jedným z najmodernejších materiálov, ktorý sa používa vo všetkých kvalitných matracoch. Je to vďaka jej vlastnostiam, medzi ktoré patrí prvotriedna elasticita, skvelá priedušnosť a tvarová pamäť. Priedušnosť zaistí rýchly odvod všetkých vodných pár, elasticita zaistí správne formovanie materiálu podľa zaťaženia ľudského tela. Vďaka tomu bude telo pri spánku vždy v správnej polohe. Studená pena je veľmi hustá, antialergická a disponuje aj dlhou životnosťou.

Prítomnosť kokosových vlákien je tu veľkým nadštandardom.

Tieto vlákna sa používajú zhruba od 11. storočia, kedy boli objavené ich skvelé vlastnosti a vysoká odolnosť. Od tej doby majú svoje nezastupiteľné miesto v textilnom priemysle. V tomto matraci tvoria dôležitú úlohu. Sú totiž súčasťou samotného jadra, ktoré je rozdelené do 5 anatomických zón. Tieto zóny zabezpečia správne tvarovanie postele a rovnomerné rozloženie váhy. Vďaka nim bude telo vždy v tej správnej polohe. Výška celého matraca je iba 13 centimetrov.

Orientačná výška matraca: 12 cm

Matrace
Tuhosť
mäkká 12345 tvrdá
Materiál polyuretanová pěna kokosové vlákno vysoce pružná polyuretanová pěna
Snímateľný poťah Ano
Výška jadra 12
Zón 5
Trieda nosnosti 4
Matrac Coco Sensitive
Matrac Coco Sensitive
Matrac Coco Sensitive

Jednoduchý poťah

Kvalitný matracový damašek opatrený zipsom s možnosťou čistenia. Jednoduchší matrac pre nie príliš náročného zákazníka.

Prešitý poťah

Poťah z kvalitného damašku prešitého vrstvou PES rúna. Je opatrený zipsom s možnosťou čistenia. Na okrajoch matraca je všitý spevňujúci lem zabraňujúci pretočeniu poťahu na matraci. Je alergicky neutrálny.

Prací poťah

Biela strečová látka je prešitá vrstvou PES rúna. Je opatrená zipsom s možnosťou prania na 60 °C. Svojou mäkkosťou podstatne zvyšuje komfort pri ležaní. Je alergicky neutrálna.

Aloe Vera poťah

Látka je prešitá vrstvou PES rúna. Má zips, s možnosťou prania na 60 °C. Priamo do vlákien sú vtkané mikrokapsule s výťažkami rastliny Aloe vera, ktoré majú antibakteriálne účinky. Vhodný je pre tých, ktorí trpia nadmerným potením. Jedná sa o tzv. funkčný poťah.

Poťah Silver Active

Luxusný matracový poťah s molekulami striebra, ktoré prirodzenou cestou likvidujú baktérie. Je bohato prešitý sedemdutinovým vláknom s perfektnou tepelnou izoláciou. Poťah je opatrený deleným zipsom pre jednoduchú údržbu. Možnosť prania v práčke až na 60 °C.

Poťah Medico

Veľmi príjemná strečová látka prešitá dutým vláknom s možnosťou prania až na 60 °C zaistí Vášmu lôžku maximálny komfort a hygienu. Poťah je opatrený deleným zipsom pre ľahké pranie.

Zdravotný poťah

Táto látka je vďaka špeciálnemu povlaku vodonepriepustná, ale prepustí vodnú paru. Tým sa zabezpečuje vysoký komfort ležania. Je umývateľná, je možné ju prať na 95 °C, nehorľavá, odolná plesniam a baktériám a dezinfikovateľná bežnými dezinfekčnými prostriedkami.

Easy Clean

Matracový poťah Easy clean. Luxusná strečová látka je prešitá vrstvou mykaného dutého vlákna s pamäťou. Nezvlieka sa. Poťah je opatrený deleným zipsom s možnosťou rozdelenia poťahu na dve polovice. Je možné ho prať na 60 °C. Svojou mäkkosťou podstatne zvyšuje komfort ležania. Je alergicky neutrálny.

 

Tastex

Pri tomto poťahu je rozlíšená zimná a letná strana. Letná strana obsahuje výťažky z brezy, ktoré majú v lete chladivý efekt. Zimná strana obsahuje výťažky z rastlín a kvetov, ktoré stimulujú krvný obeh a majú hrejivý efekt vhodný pre chladnejšie mesiace v roku. Poťah môžete rozdeliť na dve polovice a prať v práčke až na 60 °C.

 

Healt Care

Veľmi diskrétny froté, vodonepriepustný matracový poťah, priepustný pre vodné pary. Umožní Vášmu matracu dýchať a zároveň ho ochráni pred vsiaknutím tekutín. Možnosť prania až na 95 °C. Alergicky neutrálny. Opatrený zipsom. Je vhodný pri nepravidelnom úniku moču.