Anatomický vankúš ZADARMO
Doprava ZADARMO
Matrac Atlanta

Matrac Atlanta

Skladom podľa rozmeru a poťahu

90x200 poťah Medico

120x200 potah Medico

 

 

 

 

Výrobca: MPO Trade
Dostupnosť: Skladom

Zdravý spánok je pre ľudské telo nevyhnutný. Počas spánku dochádza k potrebnej regenerácii a načerpaniu energie. Samotná zmen...  zobraziť viac ›

* Veľkosť matrace - napíšte rozmer

Šírka:
cm
Dĺžka:
cm
Poťah:
Vaša cena: 164.32 €
doporučeno ortopedem prevence proti otlakům sedm anatomických zón snímatelný potah vysoce pružná polyuretanová pěna zvýšená nosnost (pro uživatele s vyššími nároky na nosnost)

Zdravý spánok je pre ľudské telo nevyhnutný. Počas spánku dochádza k potrebnej regenerácii a načerpaniu energie. Samotná zmena matraca má na naše každodenné fungovanie výrazný vplyv. Matrac Atlanta bol navrhnutý tak, aby aj náročným užívateľom zabezpečil pohodlný a zdravý spánok. O ten sa stará hneď celý rad faktorov.

V prvom rade je to samotný materiál, ktorým je HR pena, čiže studená pena. Jej hlavným znakom je dokonalá elasticita. Tej bolo dosiahnuté zvýšením objemu. Pena si dokáže pamätať tvar. Hoci je materiál veľmi hustý a elastický, je zároveň veľmi priedušný a antialergický, odporúčaný je teda aj pre tých, ktorým spôsobujú bežné matrace ťažkosti. Matrac má celkom 7 záťažových zón, vďaka ktorým sa telesná váha rovnomerne rozloží na celý jej povrch. Pri spánku bude chrbtica vždy v správnej polohe a užívateľom sa už nestane, žeby sa prebúdzali s boľavým alebo stuhnutým chrbtom. Práve naopak, matrac podporí telesnú aj duševnú regeneráciu, príjemne uvoľní svalstvo celého tela a každé nové ráno tak bude ako znovuzrodením.

Samotný matrac je vybavený kvalitným poťahom Easy Clean, ktorý zaisťuje maximálnu hygienu lôžka. Hoci je veľmi priedušný a odolný a ak sa zašpiní, možno ho ľahko vyprať. Disponuje deleným zipsom a možno ho vyprať aj v menších práčkach pri teplote 60 °C. Samotný matrac je vysoký 17 centimetrov, celková výška sa však môže líšiť, ak použijete iný poťah.

Orientačná výška matraca: 17 cm

Matrace
Tuhosť
mäkká 12345 tvrdá
Materiál vysoce pružná polyuretanová pěna
Snímateľný poťah Ano
Výška jadra 17
Zón 7
Trieda nosnosti 4
Matrac Atlanta
Matrac Atlanta
Matrac Atlanta

Jednoduchý poťah

Kvalitný matracový damašek opatrený zipsom s možnosťou čistenia. Jednoduchší matrac pre nie príliš náročného zákazníka.

Prešitý poťah

Poťah z kvalitného damašku prešitého vrstvou PES rúna. Je opatrený zipsom s možnosťou čistenia. Na okrajoch matraca je všitý spevňujúci lem zabraňujúci pretočeniu poťahu na matraci. Je alergicky neutrálny.

Prací poťah

Biela strečová látka je prešitá vrstvou PES rúna. Je opatrená zipsom s možnosťou prania na 60 °C. Svojou mäkkosťou podstatne zvyšuje komfort pri ležaní. Je alergicky neutrálna.

Aloe Vera poťah

Látka je prešitá vrstvou PES rúna. Má zips, s možnosťou prania na 60 °C. Priamo do vlákien sú vtkané mikrokapsule s výťažkami rastliny Aloe vera, ktoré majú antibakteriálne účinky. Vhodný je pre tých, ktorí trpia nadmerným potením. Jedná sa o tzv. funkčný poťah.

Poťah Silver Active

Luxusný matracový poťah s molekulami striebra, ktoré prirodzenou cestou likvidujú baktérie. Je bohato prešitý sedemdutinovým vláknom s perfektnou tepelnou izoláciou. Poťah je opatrený deleným zipsom pre jednoduchú údržbu. Možnosť prania v práčke až na 60 °C.

Poťah Medico

Veľmi príjemná strečová látka prešitá dutým vláknom s možnosťou prania až na 60 °C zaistí Vášmu lôžku maximálny komfort a hygienu. Poťah je opatrený deleným zipsom pre ľahké pranie.

Zdravotný poťah

Táto látka je vďaka špeciálnemu povlaku vodonepriepustná, ale prepustí vodnú paru. Tým sa zabezpečuje vysoký komfort ležania. Je umývateľná, je možné ju prať na 95 °C, nehorľavá, odolná plesniam a baktériám a dezinfikovateľná bežnými dezinfekčnými prostriedkami.

Easy Clean

Matracový poťah Easy clean. Luxusná strečová látka je prešitá vrstvou mykaného dutého vlákna s pamäťou. Nezvlieka sa. Poťah je opatrený deleným zipsom s možnosťou rozdelenia poťahu na dve polovice. Je možné ho prať na 60 °C. Svojou mäkkosťou podstatne zvyšuje komfort ležania. Je alergicky neutrálny.

 

Tastex

Pri tomto poťahu je rozlíšená zimná a letná strana. Letná strana obsahuje výťažky z brezy, ktoré majú v lete chladivý efekt. Zimná strana obsahuje výťažky z rastlín a kvetov, ktoré stimulujú krvný obeh a majú hrejivý efekt vhodný pre chladnejšie mesiace v roku. Poťah môžete rozdeliť na dve polovice a prať v práčke až na 60 °C.

 

Healt Care

Veľmi diskrétny froté, vodonepriepustný matracový poťah, priepustný pre vodné pary. Umožní Vášmu matracu dýchať a zároveň ho ochráni pred vsiaknutím tekutín. Možnosť prania až na 95 °C. Alergicky neutrálny. Opatrený zipsom. Je vhodný pri nepravidelnom úniku moču.