Anatomický vankúš ZADARMO
Matrac Adela

Matrac Adela

Výrobca: MPO Trade
Dostupnosť: Január 2022

Všestranný matrac, ktorý uspokojí nenáročných aj náročnejších užívateľov. Skvelou vlastnosťou je tu rozdelenie na v...  zobraziť viac ›

* Veľkosť matrace - napíšte rozmer

Šírka:
cm
Dĺžka:
cm
Poťah:
Vaša cena: 81.99 €
pět anatomických zón polyuretanová pěna snímatelný potah vysoce pružná polyuretanová pěna zvýšená nosnost (pro uživatele s vyššími nároky na nosnost)

Všestranný matrac, ktorý uspokojí nenáročných aj náročnejších užívateľov. Skvelou vlastnosťou je tu rozdelenie na vrstvy, z ktorých každá má odlišnú tvrdosť. Matrac je profilovaný a jeho povrch je upravený takým spôsobom, aby zaistil pri spánku príjemné pohodlie. Použité materiály sa následne postarajú aj o priedušnosť a odvod vodných pár. Ide najmä o studenú penu, ktorá sa nachádza na vrchnej strane matraca. Jej štruktúra bola vytvorená takým spôsobom, aby mal jej užívateľ vždy ideálnu polohu na spanie. O správny a zdravý tvar chrbtice sa tu stará najmä rozdelenie do 5 anatomických zón.

Jej elastické aj pamäťové vlastnosti sú skutočnou prednosťou. Pri každom lahnutí sa matrac skvele vytvaruje podľa ľudského tela, váha sa rovnomerne rozloží a užívateľ si dopraje ten najlepší možný spánok. Výška matraca sa môže líšiť podľa poťahovej látky, orientačne je to 10 centimetrov. Poťah možno z matraca kedykoľvek vyzliecť a jednoducho ho vyprať. Jeho využitie je univerzálne, a tak ho môžete použiť pre všetky druhy lamelových roštov alebo podložiek.

Orientačná výška matraca: 10 cm

Matrace
Tuhosť
mäkká 12345 tvrdá
Materiál Polyuretanová pěna Vysoce pružná polyuretanová pěna
Snímateľný poťah Ano
Výška jadra 10
Zón 5
Trieda nosnosti 4
Matrac Adela
Matrac Adela
Matrac Adela

Jednoduchý poťah

Kvalitný matracový damašek opatrený zipsom s možnosťou čistenia. Jednoduchší matrac pre nie príliš náročného zákazníka.

Prešitý poťah

Poťah z kvalitného damašku prešitého vrstvou PES rúna. Je opatrený zipsom s možnosťou čistenia. Na okrajoch matraca je všitý spevňujúci lem zabraňujúci pretočeniu poťahu na matraci. Je alergicky neutrálny.

Prací poťah

Biela strečová látka je prešitá vrstvou PES rúna. Je opatrená zipsom s možnosťou prania na 60 °C. Svojou mäkkosťou podstatne zvyšuje komfort pri ležaní. Je alergicky neutrálna.

Aloe Vera poťah

Látka je prešitá vrstvou PES rúna. Má zips, s možnosťou prania na 60 °C. Priamo do vlákien sú vtkané mikrokapsule s výťažkami rastliny Aloe vera, ktoré majú antibakteriálne účinky. Vhodný je pre tých, ktorí trpia nadmerným potením. Jedná sa o tzv. funkčný poťah.

Poťah Silver Active

Luxusný matracový poťah s molekulami striebra, ktoré prirodzenou cestou likvidujú baktérie. Je bohato prešitý sedemdutinovým vláknom s perfektnou tepelnou izoláciou. Poťah je opatrený deleným zipsom pre jednoduchú údržbu. Možnosť prania v práčke až na 60 °C.

Poťah Medico

Veľmi príjemná strečová látka prešitá dutým vláknom s možnosťou prania až na 60 °C zaistí Vášmu lôžku maximálny komfort a hygienu. Poťah je opatrený deleným zipsom pre ľahké pranie.

Zdravotný poťah

Táto látka je vďaka špeciálnemu povlaku vodonepriepustná, ale prepustí vodnú paru. Tým sa zabezpečuje vysoký komfort ležania. Je umývateľná, je možné ju prať na 95 °C, nehorľavá, odolná plesniam a baktériám a dezinfikovateľná bežnými dezinfekčnými prostriedkami.

Easy Clean

Matracový poťah Easy clean. Luxusná strečová látka je prešitá vrstvou mykaného dutého vlákna s pamäťou. Nezvlieka sa. Poťah je opatrený deleným zipsom s možnosťou rozdelenia poťahu na dve polovice. Je možné ho prať na 60 °C. Svojou mäkkosťou podstatne zvyšuje komfort ležania. Je alergicky neutrálny.

 

Tastex

Pri tomto poťahu je rozlíšená zimná a letná strana. Letná strana obsahuje výťažky z brezy, ktoré majú v lete chladivý efekt. Zimná strana obsahuje výťažky z rastlín a kvetov, ktoré stimulujú krvný obeh a majú hrejivý efekt vhodný pre chladnejšie mesiace v roku. Poťah môžete rozdeliť na dve polovice a prať v práčke až na 60 °C.

 

Healt Care

Veľmi diskrétny froté, vodonepriepustný matracový poťah, priepustný pre vodné pary. Umožní Vášmu matracu dýchať a zároveň ho ochráni pred vsiaknutím tekutín. Možnosť prania až na 95 °C. Alergicky neutrálny. Opatrený zipsom. Je vhodný pri nepravidelnom úniku moču.